Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçimlere gölge düşürülmesine izin vermeyeceğiz

Valiler Buluşması’nın düzenlendiği Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın açıklamalarından önemli ayrıntılar..

“Kış kışlığını, gavur gavurluğunu elbette yapacaktır”

2023 hedefleriyle yola çıkmıştık, birileri dudak bükmüştü. Hamd olsun hedeflerimizi adım adım hayata geçirdik. Türkiye Yüzyılı, devletin ve milletin ortak programı ortak hayalidir. Küresel krizlerin ürünü ekonomik dalgalanmaları, insanları devletlerine düşman etmenin aracı haline getirmeye çalışıyorlar. Kış kışlığını gavur gavurluğunu elbette yapacaktır, bize düşen görev milletimizi tuzaklara karşı uyanık tutmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart’ta da sandığa gölge düşürülmesine hep birlikte izin vermeyeceğiz.

Bizi hedeflerimizden uzaklaştıramayacaklar

Türkiye ne zaman kritik bir yol ayrımına gelse hemen kirli senaryolar, hain tuzaklar, alçakça oyunlar devreye sokuluyor. Son günlerde sık sık karşımıza çıkmaya başlayan 28 Şubatvari müsamerelerin gerisindeki güçleri de niyeti de hevesi de gayet iyi biliyoruz.

Amaçları bizi hedeflerden uzaklaştırmak. Bugüne kadar başaramadılar, başaramayacaklar.

Sandığa gölge düşmesine izin vermeyeceğiz

Sosyal medya gibi kontrolü küresel güçlerin elinde olan mecralarda dolaşıma sokulan yalan haberlerle ülkeyi karıştırmak istiyorlar. Gençler başta olmak üzere kimi kitlelerin hayal dünyalarını bulandırarak senaryolarını hayata geçirmeye çalışıyorlar.

Seçimlerin güvenli yapılması şarttır, sandığa gölge düşmesine izin vermeyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir