Bülent Şakrak, Eski Eşi Ceyda Düvenci Hakkında İlk Kez Konuştu: ”Ölüm Var”

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde görüntülenen ünlü oyuncu Bülent Şakrak, 5 ay sonra eski eşi oyuncu Ceyda Düvenci hakkında ilk kez konuştu. 

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak aşkı herkes tarafından takdir toplarken, çift bir anda boşanma kararı aldı ve tek celsede 8 yıllık evliliklerini bitirdi. Boşanma sonrası ikili sessizliğe büründü. Kendilerine yöneltilen soruları cevapsız bırakan ikiliden ilk önce sessizliğini bozan Ceyda Düvenci olmuştu.

Bambaşka Sohbetler adlı programın sunucusu ve 2. sezonun başlamasıyla birlikte ekranlara dönen Ceyda Düvenci, yaşadığı zor sürece ilişkin samimi açıklamalarda bulunmuştu. “Benim için yaz biraz değişik geçti” diyen Düvenci sözlerine şöyle devam etti: ”Değişik bir yazdı. Hayatımın değiştiği bir yazdı. Artık iyiyim. Biraz zor geçti ama herkesin artık iyi olduğu yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yeni düzene alıştığı bir sonbaharı karşılıyoruz”

Önceki akşam Murat Dalkılıç’ın sahibi olduğu Kadıköy’deki bir mekanda görüntülenen ünlü oyuncu Bülent Şakrak, gazetecilerle sohbet etti.

Habertürk’te yer alan habere göre; gazetecilerin yağmur altında kaldıklarını ve ıslandıklarını görünce canının çok sıkıldığını belirten Bülent Şakrak, gazetecileri bekletmemek adına restorandan çıkış yaparak soruları yanıtladı.

Mekâna bir arkadaşlarının doğum günü kutlaması için geldiğini ifade eden Bülent Şakrak, 2015’te evlendiği Ceyda Düvenci ile temmuz ayında boşanmaları hakkında da konuştu.

Bülent Şakrak konuyla ilgili, “Her şey yolunda. Ölüm var, doğum var, boşanma var… Hayatın içinde hepsi var. Çok fazla konuşmaya gerek yok. Her şey yolunda” dedi. Bülent Şakrak, ayrıca; “Çocuklar iyi, Ceyda iyi, biz iyiyiz. Herkesin keyfi yerinde. Sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir