Aslı Bekiroğlu: Hayırdır, ünlü değil miyim artık?

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, ‘Beni Böyle Sev’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Gülümse Yeter’, ‘Yol Arkadaşım’, ‘Jet Sosyete’ gibi projelerde rol alan Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşım ile gündeme gelmişti.

“BEN BİR DİZİDE OYNATIRDIM BU KIZI”

Son olarak geçtiğimiz sene ‘Biricik Sevgilim’ adlı filmde rol alan oyuncu, yeni bir karesini yayınlayarak; “Ben bir dizide oynatırdım bu kızı ama siz bilirsiniz tabi…” mesajını yazmıştı.

Kısa sürede binlerce beğeni alan ünlü isme, “Çok haklısın çok”, “Seni dizisinde oynatmayan çok şey kaybeder” ve “Çok yakındır” gibi yorumlar gelmişti.

“ESPRİSİNE YAZILMIŞ BİR ŞEYDİ”

Sonrasında Bebek’te görüntülenen Bekiroğlu, bu paylaşımıyla ilgili açıklama yaparak; “Esprisine yazılmış bir şeydi. Zaten senaryolar var ve okuyorum, iyi bir iş ile ekranlarda olacağım” demişti.

“ARTIK ÇEKİLMİYOR MUYUZ?”

28 yaşındaki güzel oyuncu, son olarak önceki gün yine Bebek’te objektiflere takıldı. Yanında bir arkadaşı ve köpeği olan Bekiroğlu, kahve almak için bir kafeye girdiği esnada basın mensuplarını görünce; “Hayırdır, artık çekilmiyor muyuz? Ünlü değil miyim artık?” diyerek gazetecilere takıldı.

Muhabirlerin, “Kahve almanızı bekliyorduk” cevabı ile kahkaha atan Aslı Bekiroğlu, daha sonra aldığı kahvesini yudumlarken objektiflere poz vererek yürüyüşüne devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx