Ünlü boksör Floyd Mayweather aylık gelirini açıkladı! Duyanlar inanamadı

Sık sık lüks yaşantısıyla gündeme gelen dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather, bir müddettir iflas ettiğine ait haberlerle öne çıkıyordu.

Mayweather ile geçtiğimiz yıl ringe çıkan Logan Paul, katıldığı bir yayında ünlü boksörün kendisinden borç isteyecek duruma geldiğini ve iflas bayrağını çektiğini sav etmişti.

Paul, Floyd Mayweather’in son durumuna ait yaptığı açıklamada: “Mayweather iflas etti. Pek çok kimse bunu bilmiyor. Çok büyük ölçüde borç çekleri alıyor. Bunların vergilerini dahi ödeyemiyor. Tanıdığım birçok beşere borcu var. Bana da borcu var. Borcunu ödeyip ödemeyeceğini bilmiyorum” diye konuştu.

MAYWEATHER: “BİZİ KİMSE DURDURAMAZ…”

Logan Paul’un bu açıklamaları ABD’de ve dünyada gündeme otururken, Floyd Mayweather toplumsal medya hesabı üzerinden ‘iflas’ savlarına görüntülü karşılık verdi.

Para sayarken kendisini görüntüye alan Mayweather: “Ekibim, New York’taki yatırımlarım ve emlak dalındaki teşebbüslerimle bizi kimse durduramaz. Son 32 ay içerisinde yeterli bir yapılanmayla aylık karımı 300 milyon Dolar düzeyine çıkarttım. Boks da buna aracı oldu” diye konuştu.

Haziran 2021’de Logan Paul ile ringe çıkan Mayweather, sekiz raundluk maçın ardından eşitlikle salondan ayrılmıştı. Mayweather yalnızca bu müsabaka için 60 milyon Dolar kazandı. 

Amerika’da lakabı “Para” olan ünlü isim, Conor McGregor ile Manny Pacquiao ikilisiyle oynadığı maçlardan 300 milyon Dolar çıkar elde etmişti.

Kariyeri boyunca 50 maça çıkan 45 yaşındaki boksör, bu maçların 27’sinden nakavtla, 23’ünden hakem kararıyla galip ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.