Samsung Galaxy Tab A7 Lite ortaya çıktı

Samsung Galaxy Tab A7, orta sınıf kategorisi söz konusu olduğunda piyasadaki en çok satan Android tabletlerden biri. Şimdi şirket, aynı ‘Lite’ varyantının lansmanı ile bütçe segmentine odaklanıyor gibi görünüyor. 

Son zamanlarda Samsung Galaxy Tab A7 Lite tabletin Haziran ayında piyasaya sürüleceği iddia edilmişti. Lansmandan önce, cihaz şimdi TENAA sertifikasyon sürecinden geçti ve cihazla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı.

Tab A7 Lite (SM-T225C), 800 x 1340 piksel çözünürlüğe ve 2MP selfie kamerasına sahip 8.68 inç LCD içeriyor. Cihazda Helio P22T işletim sistemi mevcut. Depolama kısmında ise 3 / 4GB RAM ve 32 / 64GB genişletilebilir depolama var. Tablet, muhtemelen One UI 3.1 ile Android 11 sistemini başlatıyor. Cihaz 5.100 mAh pil ve 15W şarj ile birlikte geliyor. A7 Lite’ın arkasında tek bir 8 MP kamera bulunuyor.

Listelenen boyutlar 212,4 x 124,7 x 8 mm’dir ve arduaz ölçeği 300 gram olarak gösteriliyor. Söylentilere göre Galaxy Tab A7 Lite’ın Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bir rapor ayrıca, Galaxy Tab A7 Lite’ın Wi-Fi, 4G LTE ve 5G olmak üzere üç varyantta gelmesi beklenen Galaxy Tab S7 Lite ile birlikte piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Birden fazla renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor. Renk seçenekleri Siyah, Gümüş, Pembe ve Yeşil olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir