Oğuzhan Uğur: Muharrem İnce çok gergindi, ara verdiğimizde uyarmak zorunda kaldım

YouTube programcısı Oğuzhan Uğur, Babala TV’de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi ağırladığı programla ilgili olarak, “Çok sinirliydi. Gerginliği izleyenlere de geçti. Ara verdiğimizde tavrının doğru olmadığı konusunda kendisini kibarca uyarmak zorunda kaldım. Hiç böyle bir şey yaşamamıştık” dedi. 

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un konuğu olan ve seyircilere gösterdiği tepkilerle gündeme gelen cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve Uğur ile yaptığı görüşmeyi aktardı.

Altaylı, İnce’nin kendisini aradığını, “son derece iyi bir performans sergilediğinden bahsettiğini, program yayınlanınca oylarının yükseleceğinden çok emin olduğunu” söyledi.

Altaylı, yazısında İnce’nin katıldığı program hakkında “7 saat süren yayını milyonlar izleyecek ve hiç de yazıldığı gibi olmadığını herkes görecek” dediğini de belirtti. 

Altaylı, şunları yazdı:

“Sonra televizyonda konuştuğumuz iddiaya girmeyi önerdi.

‘Çöktüysem 2-3 puan alırım. Çökmediysem 10, 15 hatta 20’ dedi. Benim fikrimi sordu.

Ben de 8 ve üzeri oyun başarı olacağını ama onu kurtarmayacağını söyledim.

‘İddiaya varım çok çok üzerinde oy alacağım’ dedi. ‘Onlar 17 parti, 11 büyükşehir, Halk TV, Krt, Tele 1. Ben tek başıma’ dedi.

Çok açık biçimde AK Parti’yi değil, CHP’yi rakip görüyordu.

İkinci tura kalmasının mümkün olmadığını söyledim. Onun farkında idi. ‘Onu söylemiyorum zaten’ dedi.

Takım elbisesine iddiaya girdik.

Sonra Oğuzhan Uğur’la konuştuk.

‘Çok gergin, çok sinirliydi’ dedi.

‘Ben orada yokmuşum gibi davrandı. Doğrudan izleyici ile konuştu ve sinirlendi. Gerginliği izleyenlere de geçti. Ara verdiğimizde hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. Bu tavrının doğru olmadığı konusunda kendisini kibarca uyarmak zorunda kaldım. Bunca program yaptık hiç böyle bir şey yaşamamıştık. Ben Muharrem Bey’in bu kadar gergin ve hatta sinirli olmasına anlam veremedim’ dedi.

Sonra da şunu söyledi, ‘Programdan sonra bir daha bize kimse gelmez diye düşündüm. Ama ilginçtir. Hem DEVA, hem CHP’den arandık. Büyük ihtimalle bu iki partinin liderleri de gelecek’ dedi.”

TIKLAYIN – Fatih Altaylı: Hakaretler, savurduğu tehditlerle, mevcudun 2.0 versiyonu olduğunu sergiledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir