Mehmet Ali Erbil Ece Ronay olayı ne? Mehmet Ali Erbil neden hata duyurusunda bulundu? İkili ortasındaki sular durulmuyor!

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle bir müddettir konutta kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok’ta açtığı canlı yayın ile hayranlarından armağan istedi. Ünlü şovmenin yaptığı bu hareket toplumsal medyanın gündemine bomba üzere düştü. Bir müddet evvel Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı bildirileri ifşa eden Ece Ronay, Erbil’in bu hareketine reaksiyon gösterdi. Toplumsal medya üzerinden reaksiyon gösteren Ronay’ın bu hareketi Erbil’i kızdırdı. İşte Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay olayı hakkındaki tüm detaylar…

ERBİL VE RONAY OLAYI NEDİR?

Bir müddet evvel Ece Ronay ile yaşadığı uyuşmazlık nedeniyle isimli yollara başvuran Mehmet Ali Erbil prestijini zedelediği gerekçesiyle toplumsal medya fenomeni Ece Ronay hakkında cürüm duyurusunda bulundu.


MEHMET ALİ ERBİL NEDEN ŞİKAYETTE BULUNDU?

Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay’a atmış olduğu iletilerin ifşa edilmesi ile uzun bir mühlet gündemde yerini aldı. İkili birbirinden davacı olurken olayın ayrıntıları da araştırmaya devam ediyor. Bir müddet evvel TikTok hesabından canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil takipçilerinden armağan istedi. Bu olayı gören Ece Ronay ise toplumsal medya hesabından bir yorumda bulunarak “Yeni dilenciniz iyi olsun Türkiye” sözlerini kullandı. Bu duruma sonlanan Erbil ise soluğu mahkemede aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.