İsmail Yüksek göz doldurdu! Jesus’un prensi oldu

Fenerbahçe’de İstanbul’daki Shkupi, Tiran, Al Shamal maçlarının akabinde Graz’daki Partizan çabasında de alanda yer alan İsmail Yüksek başarılı oyunuyla beğeni topladı. Jesus’un yakından ilgilendiği genç futbolcunun çizgisi müdafaası durumunda grupta kalması bekleniyor.

Türk futbolunun vitrinine geçen yıl Arda Güler, Çağtay Kurukalıp, Muhammed üzere yetenekli gençleri çıkaran Fenerbahçe’de bu yıl oynanan 4 hazırlık maçında İsmail Yüksek yeni isim olarak parladı. Gustavo, Crespo, M.Hakan’ın yokluğunda formayı kapan genç futbolcunun performansı beğenildi.

GEÇEN DÖNEM BURSA’DAYDI

Önceki gün Partizan karşısında 90 dakika alanda kalan İsmail, bu yıl isminden kelam ettirebileceğini gösterdi. Teknik direktör Jorge Jesus’un ön libero olarak alana sürdüğü 23 yaşındaki futbolcu, başarılı bir performans ortaya koydu. Geçtiğimiz yıl kiralık olarak gittiği Bursaspor’da 8 numara vazifesini üstlenen İsmail, döneme çok formda başlamış lakin grafiği ilerleyen haftalarda gerilemişti. Tıpkı dönemi 3 gol, 2 asistle bitiren İsmail Yüksek, dönem sonunu yeterli değerlendirip Fenerbahçe kampına fit ve formda olarak geldi. Shkupi, Tirana ve Al Shamal ile oynanan hazırlık maçlarında 45’er dakika vazife alan ve beğeni toplayan İsmail, çıkışını son oynanan Partizan karşısında da sürdürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.