Igor Tudor, Verona’dan ayrıldı!

İtalya Serie A takımlarından Hellas Verona, teknik yönetici Igor Tudor ile yolların ayrıldığını açıkladı. Hırvat teknik adamın Galatasaray’ın gündeminde yer aldığı belirtilmekteydi. 

Verona’nın sitesinden paylaşılan açıklamada Tudor’un, “Zor bir karar zira Verona’da kendimi en uygun formda söz etmeme, harika sonuçlar almamız sayesinde kulüp ile yararlı bir ahenk yaratmama müsaade veren bir çalışma ortamı ve kusursuz oyuncu kümesi buldum. Bunu uzun müddet düşündüm. Gelecek dönem planlarımı açıklarken açık sözlülüğünü ve açıklığını takdir ettiğim lider ile görüştüm. Fakat ikimiz de birlikte yola devam etmek için gerekli şartların oluşmadığı konusunda hemfikirdik. Bunun ışığında ayrılık, hakikat olandı. Mükemmel vakit geçirdiğim Verona kentine sevgi dolu selamlarımı iletiyorum. Bana sevgi, sıcaklık gösteren taraftarları kucaklıyorum. Hellas Verona’ya muvaffakiyet dolu bir gelecek diliyorum” tabirlerine yer verildi. 

Verona Lideri Maurizio Setti de yaptığı eksiksiz iş nedeniyle Tudor’a muvaffakiyetlerini iletti ve mesleğinde muvaffakiyetler diledi. 

Geçtiğimiz günlerde Paolo Bargiggia, Foto Ema Live’da Igor Tudor’un Galatasaray ihtimaline ait kıymetli açıklamalar yapmıştı. İtalyan gazeteci, “Tudor, Galatasaray’a gitmek için Verona’dan; Cioffi de Verona için Udinese’den ayrılacak” savında bulunmuştu. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.