Emine Erdoğan konteyner kentte tanıştığı Sude’ye doğum günü sürprizi yaptı!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Hatay konteyner kentte tanıştığı Sude’nin hayalini gerçekleştirdi. Erdoğan’dan gelen sürpriz doğum günü kutlaması, Sude ve ailesini çok mutlu etti. Erdoğan, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Asrın felaketinden etkilenip evini kaybeden vatandaşlar, şehirlerde kurulan çadır ve konteyner kentlere yerleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın Hatay konteyner kent ziyareti sırasında, şef olmak isteyen Sude adında bir depremzede ile tanışmıştı. Erdoğan, Sude’nin doğum günü vesilesiyle kendisine sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.

Emine Erdoğandan Sudeye sürpriz doğum günü kutlaması

“DİLERİM Kİ HAYALİNDEKİ DOĞUM GÜNÜNE YAKLAŞMIŞTIR”

Hayallerine ulaşması yolunda bir gence daha umut olan Emine Erdoğan, Sude’ye yaptığı sürpriz doğum günü kutlamasına dair sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşım yaptı:

Sude Emine Erdoğana teşekkürlerini iletti

“Hatay konteyner kent ziyaretimizde tanıştık Sude ile. Doğum günü için yaptığı hazırlıklar yarım kalmıştı ancak mutluluğundan hiçbir şey eksilmesin istedik. Sürprizimiz, dilerim ki hayalindeki doğum gününe yaklaşmıştır.

Nice mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum güzel kızım. Gelecekte başarılı bir şef olacağına yürekten inanıyor, gözlerinden öpüyorum.”

https://twitter.com/EmineErdogan/status/1644320547319304192

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir