Efsane Analist, Ralli Yapacak 6 Altcoin ve Giriş Seviyelerini Verdi!

Yakından takip edilen kripto analisti Michael van de Poppe, 6 altcoin için izlenmesi gereken seviyeleri duyurdu. İşte detaylar…

Analist, Chainlink ve CELR için bu seviyelere dikkat çekti

Analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) ve bir diğer altcoin’in ralli için hazır olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe, LINK’in son yüzde 35’lik yükselişi ile “depoda daha fazla gaz olduğunu” belirtiyor. Mevcut fiyatlardan yüzde 37’lik bir kazanca işaret eden 12 dolarlık potansiyel bir hedef için yolda olduğunu söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Plana göre gidiyor. 7 dolardan 9,50 dolara yüzde 35’lik bir koşu yaptı ve biz konuşurken konsolide etmesi gerekiyor. 8 doların destek olarak beklemesini ve ardından potansiyel hedef için 12 doların tahtada olmasını beklemeliyiz.

Ayrıca analistin radarında 2. katman ölçeklendirme çözümü Celer Network (CELR) bulunuyor. Van De Poppe’ye göre CELR, yüzde 30’luk bir rallinin kaldığı açık bir yükseliş trendinde. Analiste göre, sürekli olarak daha yüksek düşükler yaratıldığı için trend yukarı doğru. Uzman isim, 0.0235-0.024 dolar aralığının destek olarak tutulmasına ve 0.034 doların görülmesine işaret ediyor.  Tweet’inde Bitcoin’e  de (BTC) bakan analist, BTC’nin bir konsolidasyon modelinde olduğunu belirtiyor. 23.000 dolarlık alanın yakınında boğalar için fırsatlar sunacağını söylüyor.

Dört altcoin: RSR, ONE, BNB ve LTC için sıradakiler

Analist ayrıca, istek üzerine dört altcoin’i inceledi. İncelediklerinin arasında RSR, ONE, BNB ve LTC vardı. Analist, Reserve Rights (RSR) için analizine “zor” diyerek başladı. RSR’nin şu anda destekte olduğunu, ancak desteğin kaybolması durumunda 0.0065 dolar veya 0.00575 doların gündeme gelebileceğini söylüyor. Hedeflerin açık olduğunu belirtirken, destek devam ederse 0.1 dolara yükselebileceğini düşünüyor.

Harmony (ONE) için dikkat edilmesi gereken seviyeleri de aktaran uzman, ONE’ın güç gösterdiğini belirtiyor. Analiste göre net bir emir bloğu, 115 Satoshi (Sat) seviyesinde. Durumun böyle olduğu düşünüldüğünde, 165 satoshi’ye doğru başka bir yükselişin görülebileceğini aktarıyor. Giriş seviyelerinin ise 114-125 Satoshi arasında olduğunu aktarıyor.

Analist, BNB için eğilimin yükselmeye devam ettiğini aktarıyor. Şu anda hareket eden en güçlü coin’lerden biri olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, BNB, kripto borsası Binance’in yerel tokenıdır. Michael van de Poppe’a göre, genel olarak borsa coin’leri “harika”. BNB’nin 295 dolar desteğini sürdürüp sürdüremediğine bağlı olarak, sırada 375 dolarlık hedefin olduğunu belirtiyor.

Son olarak uzman isim, Litecoin (LTC) için eğilimin yukarı yönlü olduğunu belirtiyor. Ancak kripto para biriminin 65 dolarlık direnç seviyesine işaret ediyor. LTC’nin 58 doların üzerine çıkabileceğine dikkat çekerken, 60 dolar civarında uzun pozisyon arayışına girmesinin muhtemel olduğunu belirtiyor. Yukarı yönde, sıradaki seviyeler olarak 75 dolar ve 95 dolardan bahsediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.