Bakasetas’tan flaş Fenerbahçe itirafı!

Trabzonspor’un Yunan futbolcusu Anastasios Bakasetas, Stars Ins. 11 isimli Youtube kanalıyla ortak olarak hazırlanan şampiyonluk belgeselinde Alanyaspor’dan Trabzonspor’a gelmeden evvel Fenerbahçe’ye gitmek üzere olduğunu söyledi.

“FENERBAHÇE’YE TRANSFERİM SON ANDA OLMADI”

Yaklaşık 50 dakikalık belgeselde Bakasetas’ın yanı sıra Trabzonsporlu başka futbolcuların açıklamaları, görkemli şampiyonluk kutlamalarınden detayler yer aldı.

Bakasetas, Trabzonspor’dan evvel Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili şunları söyledi:

“Trabzonspor’a transferim çok garip bir durumda gerçekleşti. İki üç günde oldu. Başka gruplar da temasta bulunmuştu. Geçen yaz Fenerbahçe’ye gidecektim lakin son anda olmadı. Ama Trabzonspor ile iki gün içinde anlaştık. Fazla da vaktimiz yoktu. Transfer devrinin sonu geliyordu.”

DORUKHAN: BAKASETAS BENİ YUNANİSTAN’A DAVET ETTİ

Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Dorukhan Toköz, belgeselde Bakasetas ile ilgili açıklamalar yaptı.

Bakasetas’ı çok severim, o saha içerisinde çok hırslıdır lakin saha dışında çok müspet bir insandır. Her vakit güler, eğlenmeyi sever. Baka bir insanı üzgün ya da negatif bir halde görürse her vakit ona takviye olur, moralini, düzeltmeye çalışır. Ben bundan 2.5 sene evvel büyük bir sakatlık yaşadım. Futbol hayatım bitecek mi bitmeyecek mi diye konuşulurken Bakasetas beni Yunanistan’a davet etti ve orada bir arada tedavi olabileceğimizi, orada çok güzel hekim bildiğini ve bir arada bunu yenebileceğimizi söyledi. O yüzden Baka ile kadro arkadaşı olmak hoş bir şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.